Menu

Druhá příprava Krutá prohra s Jabloncem

Krutá prohra s Jabloncem

27. 06. 2019 - 15:19

Ve druhém přípravném zápase zajížděli pardubičtí fotbalisté do Lázní Bělohrad, kde se utkaly se čtvrtým týmem loňské sezony Fortuna ligy tedy s FK Jablonec. První poločas patřil Severočechům, kteří potrestali všechny chyby Pardubic. Do druhé půle oba celky vystřídaly, více šancí měli červenobílí, ale vstřelili jen jednu branky z penalty Kovářem a v závěru na konečných 4:1 uzavřel Chramosta.

FK Jablonec - FK Pardubice 4:1

Branky: 14. Pilík, 36. Holík, 37. Jovovič, 82. Chramosta - 52. Kovář (pen.).

Jablonec: Hanuš (72. Richter) – Holík (62. Peřina), Kubista, Břečka, Sýkora (62. Pleštil) – Hübschman (46. Považanec) - Jovović, Kratochvíl (72 Čvančara), Fábry (62. Velich), Pilík (64. Dominik Breda) – Doležal (46. Chramosta).
Pardubice: Šmíd (46. Letáček) – Prosek, Čelůstka, Toml, Pihrt, Šejvl (64. Lněnička), Jeřábek, Mužík, Sokol, Solil, Kohút.