Pondělí 13.7. Markéta
Menu

Zimní lenošení končí Týmy FORTUNA:LIGY startují přípravu na jaro

Týmy FORTUNA:LIGY startují přípravu na jaro

foto: Petr Pelíšek

04. 01. 2020 - 16:03

Zimní spánek klubů FORTUNA:LIGY se startem ledna pomalu končí. Tým startují s přípravou na jarní část sezony, Slovácko už trénuje, další mančafty se přidají v následujících dnech.

Program přípravy klubů FORTUNA:LIGY
SK Slavia Praha
5. ledna: zahájení přípravy
5. ledna – 16. ledna: soustředění ve Španělsku
22. ledna: Slavia – Ústí nad Labem
25. ledna: Slavia – České Budějovice
29. ledna – 9. února: soustředění v Portugalsku

FC Viktoria Plzeň
6. ledna: zahájení přípravy
18. ledna: Plzeň – Ústí nad Labem
23. ledna: Plzeň – Žižkov, Plzeň – Sokolov
27. ledna – 7. února: soustředění ve Španělsku
30. ledna: dva zápasy, soupeři budou upřesněni
3. února: soupeř bude upřesněn
7. února: soupeř bude upřesněn

FK Jablonec
7. ledna: zahájení přípravy
11. ledna: Jablonec – Příbram
15. ledna: Jablonec – Bohemians 1905
18. ledna: Jablonec – Dukla
26. ledna: Jablonec – Krasnodar
29. ledna: Jablonec – Shonan Bellmare
8. únor: Jablonec – Varnsdorf

AC Sparta Praha
6. ledna: zahájení přípravy
15. ledna: Sparta – Ústí nad Orlicí
18. ledna: Sparta – České Budějovice
22. ledna: Sparta – Jihlava
25. ledna: Sparta – Ústí nad Labem
27. ledna – 7. února: soustředění ve Španělsku

FK Mladá Boleslav
6. ledna: zahájení přípravy
12. ledna: Mladá Boleslav – Sparta B
15. ledna: Mladá Boleslav – Hradec Králové
18. ledna: Mladá Boleslav – Varnsdorf
21. ledna: Mladá Boleslav – Vlašim
24. ledna – 31. ledna: soustředění na Maltě
25. ledna: Mladá Boleslav – Dunajská Streda
27. ledna: soupeř ještě není znám
29. ledna: Mladá Boleslav – Hibernians
8. února: Mladá Boleslav – Bohemians 1905

1.FC Slovácko
2. ledna: zahájení přípravy
13. – 19. ledna: soustředění v Chorvatsku – 3 zápasy
25. ledna: Slovácko – Uničov
27. ledna – 7. února: soustředění v Turecku – 3 zápasy

FC Baník Ostrava
6. ledna: zahájení přípravy
10. ledna: Ostrava – Prostějov
11. ledna: Ostrava – Gornik Zabrze
14. ledna: Ostrava – Karviná
18. ledna: Ostrava – Pohronie
22. ledna: Ostrava – Ružomberok
24. ledna – 5. února: soustředění na Maltě
25. ledna: Ostrava – Brno
27. ledna: zápas na Maltě proti Mladé Boleslavi, nebo Dunajské Stredě
30. ledna: soupeř v jednání
5. února: soupeř v jednání
8. ledna: Ostrava – Trnava

SK Dynamo České Budějovice
6. ledna: zahájení přípravy
11. ledna: České Budějovice – Žižkov
18. ledna: České Budějovice – Sparta
22. ledna: České Budějovice – Liberec
25. ledna: České Budějovice – Slavia
31. ledna – 9. února: soustředění na Kypru
2. února: České Budějovice – Čukarički
5. února: České Budějovice – RFS
8. února: České Budějovice – Suduva

FC Slovan Liberec
5. ledna: zahájení přípravy
15. ledna: Liberec – Ústí nad Labem
18. ledna: Liberec – Táborsko
22. ledna: Liberec – České Budějovice
25. ledna: Liberec – Pardubice
29. ledna – 8. února: soustředění v Turecku

SK Sigma Olomouc
6. ledna: zahájení přípravy
11. ledna: Olomouc – Šumperk
15. ledna: Olomouc – Jihlava
15. ledna: Olomouc – Prostějov
18. ledna: Olomouc – Trnava
22. ledna – 2. února: soustředění v Turecku
25. ledna: Olomouc – Karabach
28. ledna: SK Sigma Olomouc – FK Orenburg
1. února: Olomouc – Dnipro
8. února: Olomouc – Karviná

FK Teplice
6. ledna: Zahájení přípravy
11. ledna: Teplice – Ústí nad Labem
18. ledna: Teplice – Chrudim
21. ledna – 31. ledna: soustředění na Kypru
22. ledna: Teplice – Slask Wroclaw
25. ledna: Teplice – Gornik Zabrze
28. ledna: Teplice – Trenčín
8. února: Teplice – Žižkov

FC Fastav Zlín
4. ledna: zahájení přípravy
11. ledna: Zlín – Trnava
18. ledna: Zlín – Sereď
25. ledna: Zlín – Líšeň
26. ledna – 2. února: soustředění v Turecku – 3 zápasy v jednání
8., nebo 9. února: Zlín – Opava

Bohemians Praha 1905
6. ledna: zahájení přípravy
11. ledna: Bohemians 1905 – Dukla
15. ledna: Bohemians 1905 – Jablonec
17. ledna: Bohemians 1905 – Příbram
23. ledna – 1. února: soustředění v Turecku
25. ledna: Bohemians 1905 – Samara
28. ledna: soupeř bude upřesněn
31. ledna: Bohemians 1905 – Sonderjyske
8. února: Bohemians 1905 – Mladá Boleslav

SFC Opava
6. ledna: zahájení přípravy
15. ledna: Opava – Hlučín
18. ledna: Opava – Trenčín
25. ledna: Opava – Tychy
1. února: Opava – Jastrzebie
8., nebo 9. února: Opava – Zlín

MFK Karviná
6. ledna: zahájení přípravy
10. ledna: Karviná – Pohronie
14. ledna: Karviná – Ostrava
15. ledna: Karviná – Trenčín
18. ledna: Karviná – Prostějov
22. ledna – 31. ledna: soustředění v Turecku – 3 zápasy v jednání
8. února: Karviná – Olomouc

1.FK Příbram
6. ledna: zahájení přípravy
11. ledna: Příbram – Jablonec
18. ledna: Příbram – Bohemians 1905
22. ledna: Příbram – Dukla
25. ledna: Příbram – Vltavín
30. ledna – 8. února: soustředění v Turecku
1. února: Příbram – Šinik
4. února: Příbram – Arsenal Tula
7. února: Příbram – BATE Borisov

0 komentářů

Další články